Akvarel, 24x40 cm, signováno vpravo dole V. Souček 25, rám, zaskleno. 1887, Střebš - 1941, Praha Malíř v Praze. Vycestoval do Dalmície a Francie. Své náměty často čerpal ve Staré Praze.