Karel Souček (*1885) - V pasáži

Kresba, 42x29 cm, signováno vpravo dole Souček, paspartováno, zaskleno.

1915, Kročehlavy - 1982

Pozn.: Pasparta poškozena.

4376. V pasáži
Dražba ukončena:31.03.2016 18:50:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč