Akvarel, 27x34 cm, signováno vpravo dole Souček, rám, zaskleno. 1887, Střebš - 1941, Praha Malíř v Praze. Vycestoval do Dalmície a Francie. Své náměty často čerpal ve Staré Praze. Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryty pod rámem.