Vacláv Souček, S.G. Maran - Konvolut 2 prací: Týnska ulička a Prašná brána

Lepty, 23x15 cm a 20x14 cm. Oba signovány tužkou. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Vacláv Souček, S.G. Maran
61229. Konvolut 2 prací: Týnska ulička a Prašná brána
Dražba ukončena:14.07.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 19:57:00 1720
500 Kč 19.06.2021 21:19:25 2467