Václav Skalický - Schoulená

Patinovaná sádra, 50x24 cm. Signováno V.Skalický.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1927
Sochař. Studoval u M. Pangráce a J. Koukolského na Lidové akademii umění v Praze. Absolvoval studijní cestu do Anglie, kde na Glamorgan School v Barry pracoval sochařsky a keramicky. Jeho pracovní náplní jsou sochařské a reliéfní práce, hlavním motivem jeho tvorby je žena. Je členem skupiny Nezávislí a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

300639. Schoulená
Dražba ukončena:08.09.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 04.09.2019 23:22:14 2224