Václav Skalický - Milenci

Patinovaná sádra, výška 59 cm. Signováno V.Skalický 2009.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1927
Sochař. Studoval u M. Pangráce a J. Koukolského na Lidové akademii umění v Praze. Absolvoval studijní cestu do Anglie, kde na Glamorgan School v Barry pracoval sochařsky a keramicky. Jeho pracovní náplní jsou sochařské a reliéfní práce, hlavním motivem jeho tvorby je žena. Je členem skupiny Nezávislí a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

300636. Milenci
Dražba ukončena:07.09.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč