Olej na překližce 34x44 cm. Signováno vpravo dole Václ. Skála 1933. Rámováno.
o autorovi: 1908 - 2001
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby a v Paříži na Académie des Beaux Arts. Ve své tvrobě se věnoval krajinomalbě, figurálním námětům a portrétům.