Václav Skála - Dívka u vody

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole Václ. Skála 1928 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1908 - 2001
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby a v Paříži na Académie des Beaux Arts. Ve své tvrobě se věnoval krajinomalbě, figurálním námětům a portrétům.

119399. Dívka u vody
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč