Václav Sivko

18943. Krajina

popis: 6 suchých jehel v jedné paspartě. 4X: 11x7 cm, 2x: 4x7 cm. Všechny signovány dole uprostřed V. Sivko 52. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1923 - 1974
Narodil se v Praze. Studoval nejprve státní grafickou školu v Praze, poté UMPRUM u prof. Tröslera. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a scénografem. Věnoval se rovněž animovanému filmu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 16.05.2018 18:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.05.2018 21:03:23 2812
500 Kč 06.05.2018 21:47:05 1089