Václav Sivko - Konvolut 2 prací - V krejčovské dílně

Litografie, 28x21 cm. Signovány tužkou V. Sivko. Pasparty, skla.

o autorovi: 1923 - 1974
Narodil se v Praze. Studoval nejprve státní grafickou školu v Praze, poté UMPRUM u prof. Tröstera. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a scénografem. Věnoval se rovněž animovanému filmu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

84510. Konvolut 2 prací - V krejčovské dílně
Dražba ukončena:13.10.2022 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč