Václav Sivko - Grog

Kombinovaná technika, 24x20 cm. Signováno vpravo dole V. Sivko 44. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v místech poškozen.

o autorovi: 1923 - 1974
Narodil se v Praze. Studoval nejprve státní grafickou školu v Praze, poté UMPRUM u prof. Tröstera. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a scénografem. Věnoval se rovněž animovanému filmu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

309007. Grog
Dražba ukončena:18.06.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč