Václav Šesták - Závod Vanderbilt Cup 1904

Akryl na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Šesták V. 2022. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1953
Malíř autodidakt. Používá různé techniky, temperu, malbu na sololit, také olejomalbu na plátně. Vytvořil si vlastní techniku – suchá křída na mokrém šepsu. Obrazy si sám originálně rámuje. Jeho tématy jsou příroda, lesní zákoutí, ale také závodní auta, ilustrace pro děti, pohádkové bytosti.

86632. Závod Vanderbilt Cup 1904
Dražba ukončena:13.11.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč