Václav Šafář - Májová neděle

Olej na plátně, 80x105 cm. Signováno vlevo dole Václav Šafář 61. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1915 – 1991
Malíř krajinář. Vyučil se prodavačem, ale věnoval se malování a hraní divadla v Pardubicích. Během válečných let uspořádal několik úspěšných výstav, byl si ale vědom nedostatečnosti svého výtvarného vzdělání. Po válce se přihlásil na AVU v Praze a studoval v ateliéru O. Nejedlého. Žil v Třebechovicích pod Orebem a později v Martinkovicích.

vydraženo velký formát
114950. Májová neděle
Dražba ukončena:28.04.2024 21:26:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč