Václav Rytíř - Večerní světla na vodě

Olej na kartonu, 19x27 cm. Signováno vlevo dole Rytíř 1937: Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1889-1943
Malíř a grafik. Studoval v Praze a v Paříži. Žil v Čechách a USA. Specializoval se na tvorbu ex-libris, vydal řadu publikací na toto téma. Byl rovněž krajinářem, náměty čerpal na Moravském Slovácku, Českobrodsku, Táborsku a ve staré Praze. Vystavoval doma i v zahraničí (Evropa, USA).

92304. Večerní světla na vodě
Dražba ukončena:19.03.2023 20:13:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč