Václav Rytíř - Mísa s jablky a hruškami

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 32x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889-1943
Malíř a grafik. Studoval v Praze a v Paříži. Žil v Čechách a USA. Specializoval se na tvorbu ex-libris, vydal řadu publikací na toto téma. Byl rovněž krajinářem, náměty čerpal na Moravském Slovácku, Českobrodsku, Táborsku a ve staré Praze. Vystavoval doma i v zahraničí (Evropa, USA).

303105. Mísa s jablky a hruškami
Dražba ukončena:08.01.2020 20:05:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.01.2020 20:00:02 3314