Václav Rytíř - Zasněžené  pole se stromy

Olej na kartonu, 26x33 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

971. Zasněžené pole se stromy
Dražba ukončena:26.03.2014 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč