Václav Rytíř - Dva pařížští strážníci

Akvarel, 10x8 cm, signováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno, datováno Paris 09.

972. Dva pařížští strážníci
Dražba ukončena:26.03.2014 19:47:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:900 Kč