Václav Radimský - Zimní Praha

Dřevoryt, 37x49 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Radimský. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 700 000 Kč

124285. Zimní Praha
Dražba ukončena:29.09.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč