Václav Radimský - Slepé rameno řeky

Litografie, 23x38 cm, monogramováno vpravo dole v tisku VR, signováno vpravo dole V. Radimský, volný list.

o autorovi: 1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 700 000 Kč

8628. Slepé rameno řeky
Dražba ukončena:29.03.2017 18:56:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč