Václav Radimský - Slepé rameno Labe

Litografie, 24x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku i tužkou V. Radimský. Volný list v paspartě.

o autorovi: 1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 700 000 Kč

120062. Slepé rameno Labe
Dražba ukončena:14.07.2024 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč