Václav Radimský - Řeka

Litografie, 23x37,5 cm, signováno vpravo dole V. Radimský, značeno v desce VR, rám, zaskleno.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Rám odřený.

2480. Řeka
Dražba ukončena:28.05.2015 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč