Václav Radimský - Rameno řeky

Litografie, 37x54 cm, signováno vpravo dole V. Radimský, rám, zaskleno.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Papír na kraji mírně zaprášen.

2166. Rameno řeky
Dražba ukončena:26.03.2015 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč