Olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole.
Pozn.: malba z první poloviny 20. let, rám silně poškozený, karton mírně zvlněný. Přiložen Znalecký posudek od dr. Evy Bukolské, CSc., z roku 1983. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.