Václav Radimský - Labská tůň se stavením na břehu

Olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole.
Pozn.: malba z první poloviny 20. let, rám silně poškozený, karton mírně zvlněný. Přiložen Znalecký posudek od dr. Evy Bukolské, CSc., z roku 1983. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

355. Labská tůň se stavením na břehu
Dražba ukončena:25.04.2013 21:21:00
Vyvolávací cena:130 000 Kč
vydraženo za:270 000 Kč