Václav Rabas - Zátiší se zeleninou

Olej na kartonu, 25x36 cm. Signováno vpravo dole V. Rabas 43. Rám.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

32646. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:30.05.2019 20:23:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč