Václav Rabas - Zátiší se zeleninou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x53 cm. Signováno vpravo dole Rabas 38. Rám.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

23988. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:01.11.2018 21:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč