Václav Rabas - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 55x89 cm. Signováno vpravo dole V. Rabas 37. Rám.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

17539. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:29.03.2018 20:37:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč