Václav Rabas - Zátiší s jarní kyticí

Olej na plátně, 55x66 cm. Signováno vlevo dole Rabas 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a )posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111449. Zátiší s jarní kyticí
Dražba ukončena:28.02.2024 22:08:15
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč