Václav Rabas - Zátiší s hřiby

Olej na kartonu, 14x22 cm. Signováno vpravo dole Rabas 41. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

64905. Zátiší s hřiby
Dražba ukončena:29.09.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč