Václav Rabas - Zátiší s chlebem a cibulí

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Rabas 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

68978. Zátiší s chlebem a cibulí
Dražba ukončena:25.11.2021 22:49:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč