Václav Rabas - Statek

Kolorovaná litografie, 16x22 cm. Signováno vpravo doel Rabas. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

28550. Statek
Dražba ukončena:14.03.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (11.03.2019 21:55:49) 3846