1x kresba, 2x lept, rozměry od 14x6 cm do 15x24 cm, 2x signováno,1x monogramováno; 1x paspartováno, zaskleno; 2x rámováno, zaskleno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč