Václav Rabas - Příchod podzimu

Olej na kartonu, 40x52 cm Signováno vpravo dole Rabas 31. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86372. Příchod podzimu
Dražba ukončena:30.11.2022 22:16:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč