Václav Rabas - Pole

Olej na plátně, 80x81 cm. Signováno vpravo dole Rabas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

posouzeno znalcem
117221. Pole
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 800 Kč