Václav Rabas - Pole

Olej na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Rabas 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99119. Pole
Dražba ukončena:26.07.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč