Václav Rabas - Pletení pomlázky

Kresba, 26x21 cm. Signováno vpravo dole Rabas 52. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

101038. Pletení pomlázky
Dražba ukončena:27.08.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč