Václav Rabas - Město

Olej na plátně, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Rabas 35. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83929. Město
Dražba ukončena:29.09.2022 21:06:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč