Václav Rabas - Letní krajina

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Rabas 36. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

38266. Letní krajina
Dražba ukončena:28.11.2019 21:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč