Václav Rabas - Kytice ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x35 cm. Signováno vpravo dole Rabas 41. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

68726. Kytice ve váze
Dražba ukončena:24.11.2021 21:33:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč