Václav Rabas - Kytice ve váze

Nejdelší strana: 59 cm

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Rabas 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104045. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.10.2023 22:19:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč