Václav Rabas - Košťálov

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vpravo dole Rabas 32. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

65141. Košťálov
Dražba ukončena:30.09.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč