Václav Rabas - Jídelní zátiší

Olej na kartonu, 27x45 cm. Signováno vpravo dole Rabas 30. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152451. Jídelní zátiší
Dražba ukončena:28.01.2026 21:48:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč