Václav Rabas - Chléb náš vezdejší

Tisk, 75x35 cm. Signováno vpravo dole autorem Václav Rabas. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

84298. Chléb náš vezdejší
Dražba ukončena:12.10.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.10.2022 14:20:12 55
500 Kč 06.10.2022 0:40:11 1661