Václav Rabas - Cesta v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x43 cm. Signováno vpravo dole Rabas 53. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu popis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

29860. Cesta v krajině
Dražba ukončena:28.03.2019 20:51:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč