Václav Puchta - Nad střechami

Olej na plátně, 74x61 cm, signováno vlevo dole V. Puchta, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6401. Nad střechami
Dražba ukončena:30.11.2016 19:30:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč