Václav Příhoda - Split

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x59 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

306564. Split
Dražba ukončena:09.11.2020 20:05:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč