Olej na plátně fixovaném na překližce, 25x30 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rámováno.
o autorovi: 1888 - 1941
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.