Václav Příhoda - Le Cairo

Olej na kartonu, 40x33 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

82207. Le Cairo
Dražba ukončena:31.07.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč