Václav Příhoda - Le Cairo

Olej na kartonu, 22x20 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

103142. Le Cairo
Dražba ukončena:01.10.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč