Václav Příhoda - Le Caire

Olej na překližce, 37x43 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda Le Caire. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

123520. Le Caire
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:59:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč