Václav Příhoda - Karlův most

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

32773. Karlův most
Dražba ukončena:30.05.2019 22:24:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč